📈 Začíname s Tradingom 📈

ČO SA NAUČÍŠ.....

V tejto lekcii za dozvieš, čo to trading vlastne je, čo od neho môžeš očakávať a prečo je trading niečo, o čo sa zaujímam ja.

V tomto videu, ti poviem o tom, ako je ukazovaný trading a lifestyle tradera na sociálnych sieťach a ako to vyzerá naozaj. A ako to bude vyzerať minimálne prvých 6-12 mesiacov tvojej cesty tradera.

Vysvetlím ti hlavné rozdiely medzi týmito štyrmi trhmi. Aký mám ja osobne pohľad na tieto trhy a čo by si mal/a zvažovať pri výbere trhu, na ktorom budeš obchodovať.

V tejto lekcii si povieme o tom, ako sa na trh pozerá retail, bežní obchodníci, ktorí sa snažia uspieť vs. ako sa na trh pozerajú profesionálni traderi. Zároveň ti ukážem, ako pristupujem k trhom ja z hľadiska nastavenia rutiny a hlavy a prečo je to dôležité.

V tomto videu ti vysvetlím, prečo je psychológia najdôležitejší faktor úspechu v tradingu. Prečo je podstatné vyhodnocovať nie len technické faktory, ale aj ako sa správaš v určitých situáciách z hľadiska psychológie.

Analýza je len jeden faktor úspechu. Dôležité následne pri exekúcii tradu je manažment risku a následne počas obchodu manažment pozície. Ukážem ti ako to aplikujem ja.

V lekcii sa pozrieme na to ako fungujú brokeri. Aké typy brokerov existujú, čoho sa vyvarovať a na základe čoho si brokera vybrať.

V lekcii sa pozrieme na rozdiely medzi technickou a fundamentálnou analýzou a ako ich spojením pridať potvrdenia na vstup do obchodu.

V tejto lekcii sa pozrieme na základy obchodovania. Na to ako trading vlastne funguje. Ako sme schopní profitovať na oboch stranách pohybu. Na to, čo sú učení retailoví obchodníci a prečo to väčšinou z dlhodobého hľadiska nefuguje. Pozrieme sa na základné pojmy ako trend, sviečky, lot size atď.

V záverečnom videu ti ukážem, aké sú ďalšie možnosti vzdelávania v rámci TradeCampu. Ako vyzerá náš kurz a ako funguje naša skupina. Čo je dôležité v tvojom ďalšom postupe a úspechu v tradingu.

SI PRIPRAVENÝ STAŤ SA TRADEROM?

ČAUTE volám sa ANDREJ

Andrej Novák

Čaute, moje meno je Andrej Novák a som trader, investor a podnikateľ.

V tomto minikurze ťa čaká 10 videí, v ktorých ti vysvetlím ako funguje trading a základné pojmy, ktoré potrebuješ vedieť predtým, ako sa pustíš na cestu tradera.

Poviem ti niečo o očakávaniach vs. realite v tradingu. Ako vyzerá deň a týždeň tradera. Zároveň sa dozvieš rozdiely medzi forexom, futures, akciami a kryptom. Ako zmýšľajú profesionálni traderi vs. retail, poradím ti s výberom brokera a na záver sa pozrieme na základy tradingu.

Tieto veci sú základmi obchodovania na burze. Keby som znovu začínal, chcel by som vedieť, čo ma čaká a aký trading reálne je. Namiesto toho som šiel do neznáma, mal obrovské očakávania a robil všetky chyby, čo sa dajú. Neopakuj moje chyby a vybuduj si od začiatku pevné základy. Teším sa na teba.

Nákupný košík