Ovládni Finančné Trhy, Bez Rokov Praxe a Vlastného Kapitálu 💰

Získaj odborné znalosti a vytvor si dokonale škálovateľný biznis. Nauč sa ako získať finančnú odmenu za svoje znalosti, nie len za tvoj čas.

Čo potrebuješ nato, aby si sa stal úspešným obchodníkom
na burze?

Správne Informácie

V začiatkoch obchodovania je kľúčové získať komplexné znalosti o tom ako trhy fungujú, čo ovplyvňuje pohyb cien a ďalšie informácie nevyhnutné k tomu, aby si sa stal ziskovým obchodníkom.

Obchodné Nástroje

Úspech na trhu nepríde vďaka náhodnej kombinácii rôznych indikátorov a čítaním dát zo sviečkových grafov. Je potrebné sa vyzbrojiť poriadnym kalibrom. Vďaka správnym nástrojom získaš na trhu nefér výhodu, ktorá ti umožní vidieť to, čo 90% obchodníkov na trhu nevidí.

Disciplína

Disciplína a dôslednosť predstavujú kľúčové faktory úspechu v oblasti obchodovania na burze.

Mentoring

Mentoring ti umožní prekonať mnoho výziev a dosiahnuť ciele rýchlejšie a efektívnejšie. Vďaka mentoringu môžeš rýchlo odhaliť, aké sú tvoje slabiny a na čom musíš pracovať.

Komunita

Obchodovanie na burze môže byť osamelým dobrodružstvom. Vďaka komunite rovnako zmýšľajúcich ľudí získaš silu, vytrvalosť a správnu motiváciu, ktorá ťa posunie ďalej.

Prečo som vytvoril Začíname s Tradingom?

Začíname s tradingom som vytvoril preto, aby som ti predstavil reálnu tvár sveta obchodovania na burze, ktoré môže byť veľmi zradné a náročné, ak sa v ňom človek túla úplne sám. 

Som presvečený, že vďaka Začíname s Tradingom ušetríš tisíce eur a mesiace, možno dokonca roky, ktoré by si mohol premrhať rovnako ako ja na zbytočnom testovaní a hľadaní neexistujúceho svätého grálu.

Čo nájdeš vo vnútri kurzu?

Lekcia 1 - Prečo trading

Čo je hlavným cieľom v rámci obchodovania. Aký je rozdiel medzi tradingom a investovaním. Aký potenciál má obchodovanie v porovnaní s investíciou, ktorú doň dáš.

Lekcia 2 - Očakávanie vs. Realita a čomu sa vyvarovať

Aké má väčšina ľudí očakávania hlavne na základe sociálnych sietí a čo z toho je naozaj realita. Čoho sa vyvarovať v rámci obchodovania a ušetriť si tak roky času. Ako vyzerá celý proces učenia.

Lekcia 3 - Ako funguje trading

Čo všetko na obchodovanie potrebuješ a bez čoho sa nezaobídeš a ako trading reálne funguje. Vysvetlím ti všetky typy obchodných príkazov a poviem ti akým spôsobom obchodujem ja.

Lekcia 4 - Broker

V tejto lekcii sa pozrieme na najdôležitejšie kritériá pri výbere brokera.

Lekcia 5 - Obchodný systém

Vysvetlím ti princíp, ktorý úplne zmenil môj pohľad na obchodovanie a na trhy. Pozrieme sa na systematické obchodovanie, prečo je dôležitý trade plán a dáta v obchodovaní.

Lekcia 6 - Ako (ne)spáliť kapitál

Aký je celý trading proces a najväčšie chyby v rámci risk manažmentu. Risk manažment je kritickým prvkom tradingu no napriek tomu je mu venovaná najmenšia pozornosť.

Lekcia 7 - Technická vs. fundamentálna analýza

Prejdem a vysvetlím ti základy technickej a fundamentálnej analýzy.

Lekcia 8 - Meta Trader 4 tutoriál

Ukážem ti ako pracovať s platformou MetaTrader4 a ako využívať skripty, ktoré ti budú automaticky počítať risk.

Lekcia 9 - Prečo sa cena hýbe?

Tu ti vysvetlím základy trading nástrojov, ktoré využívam v obchodovaní a ako som vďaka nim schopný sledovať v reálnom čase objednávky na trhu.

Bonus 1 - Ako veľkí hráči hýbu trhom?

V tejto lekcii prejdem 3 hlavné princípy a tými sú trhové cykly, volume a likvidita.

Bonus 2 - Trade denník

Prečo si viesť trade denník a ako vyzerá ten môj.

Bonus 3 - Template Notion a Excel Trade Denník

Ako darček odomňa dostaneš môj template na trade denník, aby si si mohol viesť záznamy ako profesionál.

Kto som a čo ťa viem naučiť

Čaute traderi volám sa Andrej Novák, som zakladateľ projektu TradeCamp a aktívnym členom trading komunity, kde pomáham traderom dosahovať ich ciele na finančných trhoch.

Ak čítate práve tento text a nedostali ste sa sem akousi neštastnou náhodov, s najväčšou pravdepodobnosťou Vás trápi podobne ako mňa pred rokmi jeden problém.

Tým problémom je neustále tápanie a neúspech na burze.

Dobrou správou však je, že pre Vás mám riešenie.

Teda za predpokladu, že ste pripravený počúvať a učiť sa. Ak áno, rád Vám odovzdám všetky moje skúsenosti, ktoré som nabral na trhoch za posledné roky.

Ešte pre poriadok. Určite sa nepasujem do role akéhosi guru, ktorý ponúka rýchle zbohatnutie, na to sú tu iní “Experti”.

Mojim cieľom je naučiť Vás obchodovanie, ktoré naozaj funguje. Nie také, ktoré len pekne znie a dobre sa predáva.

Mojim osobným cieľom je pomôcť tisícke začínajúcich a pokročilých obchodníkov, ktorí sa stále na burze hladajú, naučiť získať obchodný kapitál prostredníctvom Funding spoločností a dosiahnuť tak vysnívanú finančnú a časovú slobodu.

SI PRIPRAVENÝ STAŤ SA TRADEROM?

Nákupný košík