O TradeCamp

Kto som

Definitívne nepatrím k obchodníkom, ktorý praktizujú pre mňa nepochopené sadomasochystické praktiky pri obchodovaní, akými sú klasické retailové stratégie typu trendové čiary, indikátory a podobné parády.

Tie totiž z obchodníkov robia skôr potravu pre veľkých hráčov než ziskových traderov.

A teraz Vážne, čo teda robím a ako? 

Osobne pri obchodovaní využívam nástroje a techniky profesionálnych obchodníkov akými sú napríklad Market a Volume profile, Order Flow, Fooprinty a ďalšie. 

Aj keď to možno znie záhadne a zložito, realita je iná. Ide o nástroje, ktoré sú vo svojom princípe pomerne jednoduché.

TradeCamp

O čom TradeCamp (nie)je

Definitívne nepatrím k obchodníkom, ktorý praktizujú premňa nepochopené sadomasochystické praktiky pri obchodovaní, akými sú klasické retailové stratégie typu breakouty a odrazy od trendových čiar, indikátory a podobné parády.

Tie totiž z obchodníkov robia skôr potravu pre veľkých hráčov ako ziskových traderov.

A teraz Vážne čo teda robím a ako? 

Osobne pri obchodovaní využívam nástroje a techniky profesionálnych obchodníkov, akými sú napríklad Market a Volume profile, Order Flow, Fooprinty a ďalšie. 

Aj keď to možno znie záhadne a zložito realita je iná. Ide o nástroje, ktoré sú vo svojom princípe pomerne jednoduché na pochopenie a prácu s nimi.

Komunita ako hnací motor

Ako som uviedol vyššie, mojim hlavným cieľom je pomôcť tisícke z Vás vybudovať také obchodné zručnosti, vďaka ktorým si budete vedieť zabezpečiť krásnu budúcnosť. 

Zároveň ruka v ruke s tým prichádza príležitosť vybudovať komunitu ľudí s rovnakou vášňou a cieľom. 

Komunitu, ktorá si chce navzájom pomáhať a posúvať sa ďalej. 

Som presvedčený o tom, že na finančných trhoch je stále sa čo učiť a jednotlivec sám bez pomoci má malú šancu uspieť.

Preto budem rád, ak sa aj ty staneš súčasťou tejto komunity a budeš sa zapájať do jej budovania tým, že sa  podelíš  o svoje skúsenosti a znalosti, či už formou správ, komentárov, príspevkov na náš blog alebo aktivitou v našej Discord skupine.

TradeCamp
Před tím než jsem do komunity vstoupil jsem na trzích hledal rúzné retailové patterny a vúbec sem nevědel, co se na trzích odehrává. Díky tobě jsem se na trhy začal dívat úplně jinak a me výsledky jdou konečně do zelených čísel.
Pavel Dlouhý
Česká Republika
Som rád, že môžem byť súčasťou TradeCamp rodiny a učiť sa od skúseného obchodníka, ktorý vie ako trhy fungujú. Stačí sa pozrieť na výsledky v skupine. Ďakujem aj za coaching, kde sme nastavili správne návyky v obchodovaní aj osobnom živote.
Andrej Pučať
Slovensko
Nákupný košík