O TradeCamp

Našim hlavným cieľom je naučiť Vás obchodovanie, ktoré funguje. Nie také, ktoré len pekne znie a dobre sa predáva.

Naše začiatky

Prečo vznikol cely projekt?

TradeCamp.sk sme založili s cieľom podeliť sa o naše skúsenosti z oblasti tradingu, automatického obchodovania, investovania a podnikania. Chceme pomôcť začínajúcim traderom dostať sa na vlnu ziskového tradingu v čo najkratšom čase, bez toho, aby sa museli dlhé mesiace či roky „prehrabávať“ internetom, kupovať množstvo kurzov a platiť rôznym “mentorom“ za častokrát bezcenné informácie.

TradeCamp
Viac než len kurz

Akadémia a vzdelávanie

Pripravili sme pre Vás kurz Začíname s Tradingom, kde sa naučíte základy tradingu. V rámci ďalšieho vzdelávania sme pre Vás pripravili Smart Trading Protokol (STP) kde Vás naučíme ako sa pozerať na finančné trhy inak než väčšina účasníkov trhu a Smart Trading Room (STR) v ktorej nájdete každý deň nové Live analýzy a vzdelávacie materiály okrem toho STR spája komunitu obchodníkov takže už na trhu nikdy nebudete sami.

Vieme presne kam smerujeme

Náš cieľ

Našim hlavným cieľom je vybudovať komunitu ľudí, s rovnakou vášňou a cieľom. Komunitu ľudí, ktorí si chcú navzájom pomáhať a posúvať sa ďalej. Sme presvedčení, že sa je na finančných trhoch stále čo učiť a jednotlivec sám bez pomoci má malú šancu uspieť, preto budeme veľmi radi, ak sa aj vy budete zapájať do budovania tohto projektu a podelíte sa s nami o svoje skúsenosti a znalosti, či už formou správkomentárov, príspevkov na náš blog alebo aktivitou v našej Discord skupine.

TradeCamp

Náš tím

Nicolas Rist

Zakladateľ projektu

K tradingu som sa dostal v roku 2015, kedy som nakúpil svoje prvé kryptomeny ako investíciu, a za krátku dobu na to, som začal s nimi obchodovať.

V tej dobe som však netušil, že existuje nejaká obchodná stratégia, je potrebné dodržiavať money management, zapracovať na svojej psychike a podobne. Napriek tomu sa mi podarilo zarobiť, povedzme, veľmi slušný balík peňazí, o ktorý som však v krátkej dobe prišiel a nechal som trhu ešte viac, ako som zarobil.

Napriek tomu ma trading tak nadchol, že som mu začal venovať väčšinu svojho času až sa z neho stal môj full time job. Zažil som množstvo vrcholov a pádov tak ako každý obchodník, no najdôležitejšie pre mňa bolo, že som vytrval.

Počas posledných rokov som aktívne obchodoval každý deň, hľadal som vhodné príležitosti a študoval trhy tak do hĺbky ako to len išlo.

Ako život plynie tak prináša nové výzvy a ja som sa rozhodol ich prijať a začať šíriť do sveta nové posolstvo.

Na TradeCampe sa aktuálne starám o jeho chod, marketing, zákaznícky servis a spolu s Andrejom sme vytvorili skvelú dvojku, ktorá sa navzájom dopĺňa. Medzi moje obľúbené trhy patrí GBP/USD a SP500.​

Andrej Novák

Edukátor, trader

Začalo to tým, že som počas strednej školy neustále vyhľadával možnosti ako zarábať online. Dostalo sa ku mne video ako rýchlo a jednoducho zbohatnúť na binárnych opciách. To bolo moje prvé stretnutie s tradingom. Samozrejme, čo väčšinou znie príliš dobre, to nie je pravda. A tak som prepálil svoj prvý účet.

Od obchodovania som sa stiahol do úzadia a popri strednej som začal pracovať ako predajca a zároveň budovať e-shop.

Neskôr som sa rozhodol, že tradingu dám ešte šancu a začal som obchodovať kryptomeny. Za prvý mesiac som spravil profit 70% môjho kapitálu no bolo to začiatočnícke šťastie. Následne som na jednom obchode prišiel o väčšinu môjho kapitálu, kvôli zlému risk manažmentu a manažmentu obchodu. Veril som, že sa to otočí…

Následne som narazil na Nicolasa, ktorý ma priviedol k vzdelávacej platforme v rámci obchodovania. Naučil som sa základné veci, o niekoľko mesiacov som sa dostal k pokročilým zahraničným mentorov a začal som chápať, ako sa trhy reálne hýbu a ako ich ovláda ľudská psychológia, nesprávne vedomosti a profesionálni traderi.

Pred založením TradeCampu som viac ako 2 roky učil ľudí, ako sa pozerať na trhy a čo je naozaj dôležité pri budovaní správneho obchodného systému. Neustále som budoval svoje obchodné zručnosti a upravoval stratégiu na základe mojej osobnosti a do podoby, kde je teraz.

V súčasnosti obchodujem s využitím Market/Volume Profilov a Real Time Orderflow. Vybudoval som si systematický obchodný systém, vďaka ktorému sledujem trhy len pokiaľ mi pípne alert a viem ťa naučiť to isté.

Před tím než jsem do komunity vstoupil jsem na trzích hledal rúzné retailové patterny a vúbec sem nevědel, co se na trzích odehrává. Díky tobě jsem se na trhy začal dívat úplně jinak a me výsledky jdou konečně do zelených čísel.
Pavel Dlouhý
Česká Republika
Som rád, že môžem byť súčasťou TradeCamp rodiny a učiť sa od skúseného obchodníka, ktorý vie ako trhy fungujú. Stačí sa pozrieť na výsledky v skupine. Ďakujem aj za coaching, kde sme nastavili správne návyky v obchodovaní aj osobnom živote.
Andrej Pučať
Slovensko
Nákupný košík