O TradeCamp

Kto som

Čaute traderi volám sa Andrej Novák, som zakladateľ projektu TradeCamp a aktívnym členom trading komunity, kde pomáham traderom dosahovať ich ciele na finančných trhoch.

Ak čítate práve tento text a nedostali ste sa sem akousi neštastnou náhodov, s najväčšou pravdepodobnosťou Vás trápi podobne ako mňa pred rokmi jeden problém. 

Tým problémom je neustále tápanie a neúspech na burze.

Dobrou správou však je, že pre Vás mám riešenie.

Teda za predpokladu, že ste pripravený počúvať a učiť sa. Ak áno, rád Vám odovzdám všetky moje skúsenosti ktoré som nabral na trhoch za posledné roky.

Ešte pre poriadok. Určite sa nepasujem do role akéhosi guru ktorý ponúka rýchle zbohatnutie, na to sú tu iný „Experti“. 

Mojim cieľom je naučiť Vás obchodovanie, ktoré naozaj funguje. Nie také, ktoré len pekne znie a dobre sa predáva.

Mojim osobným cieľom je pomôcť tisícke začínajúcich a pokročilých obchodníkov, ktorý sa stále na burze hladajú, naučiť získať obchodný kapitál prostredníctvom Funding spoločností a dosiahnuť tak vysnívanú finančnú a časovú slobodu.

TradeCamp

O čom TradeCamp (nie)je

Definitívne nepatrím k obchodníkom, ktorý praktizujú premňa nepochopené sadomasochystické praktiky pri obchodovaní, akými sú klasické retailové stratégie typu breakouty a odrazy od trendových čiar, indikátory a podobné parády.

Tie totiž z obchodníkov robia skôr potravu pre veľkých hráčov ako ziskových traderov.

A teraz Vážne čo teda robím a ako? 

Osobne pri obchodovaní využívam nástroje a techniky profesionálnych obchodníkov, akými sú napríklad Market a Volume profile, Order Flow, Fooprinty a ďalšie. 

Aj keď to možno znie záhadne a zložito realita je iná. Ide o nástroje, ktoré sú vo svojom princípe pomerne jednoduché na pochopenie a prácu s nimi.

Komunita

Ako som uviedol vyššie, mojim hlavným cieľom je pomôčť tisícke obchodníkov vybudovať také obchodné zručnosti vďaka, ktorým si budete vedieť zabezpečiť svoju budúcnosť. 

Zároveň ruka v ruke s tým prichádza príležitosť, vybudovať komunitu ľudí s rovnakou vášňou a cieľom. 

Komunitu, ktorá si chce navzájom pomáhať a posúvať sa ďalej. 

Som presvedčení o tom, že na finančných trhoch je stále čo učiť sa a jednotlivec sám bez pomoci má iba malú šancu uspieť.

Preto budem rád, ak sa aj ty staneš súčasťou tejto komunity a budeš sa zapájať do jej budovania tým, že sa  podelíš  o svoje skúsenosti a znalosti, či už formou správkomentárov, príspevkov na náš blog alebo aktivitou v našej Discord skupine.

TradeCamp
Před tím než jsem do komunity vstoupil jsem na trzích hledal rúzné retailové patterny a vúbec sem nevědel, co se na trzích odehrává. Díky tobě jsem se na trhy začal dívat úplně jinak a me výsledky jdou konečně do zelených čísel.
Pavel Dlouhý
Česká Republika
Som rád, že môžem byť súčasťou TradeCamp rodiny a učiť sa od skúseného obchodníka, ktorý vie ako trhy fungujú. Stačí sa pozrieť na výsledky v skupine. Ďakujem aj za coaching, kde sme nastavili správne návyky v obchodovaní aj osobnom živote.
Andrej Pučať
Slovensko
Nákupný košík